Система теплих водяних підлог
Комфортно · Ефективно · Екологічно
Теплый пол

ТЕПЛА ПІДЛОГА — СИСТЕМА «ТЕРМО ПОЛ»

«ТЕРМО ПОЛ» – розроблена нами система опалення будинку, квартири або офісного приміщення, яка швидко монтується і дає можливість економити щоденно до 30% обігріву.

Наша тепла підлога належить до передового виду опалення, що набуває популярності у європейських країнах та США за рахунок конструкційних і теплозберігаючих переваг на відміну від інших подібних систем. Ми переконані у надійності та ефективності встановлених нами теплих водяних підлог терміном понад 50 років.

Про нас

статистика і досягнення

12 000 м2
Змонтовано теплих підлог
27 співробітників
Досвідчених фахівців в нашій компанії
170
сімей
Користується системою "ТЕРМО ПОЛ"
5
років
Успішної роботи

На даний час «ТЕРМО ПОЛ» вже встановлено в багатьох приміщеннях, замість радіаторного опалення (батареї). Цьому сприяли такі фактори:

1) Найперше, тепле повітря завжди піднімається догори, а радіатори центрального опалення встановлюються вздовж стін, і щоби прогріти нижню частину приміщення доводиться значно збільшувати подачу тепла, позаяк нагріте повітря вже знаходитиметься під стелею. А «ТЕРМО ПОЛ» рівномірно підігріває повітря знизу догори, що значно економить на обігріві приміщень. Різниця у щоденних витратах на теплі в приміщеннях з високими стелями (від 4 метрів) може складати понад 50%.

Радиатор (батарея), теплый пол

Радіатор (батарея)

«Термо Пол» - теплый пол

«ТЕРМО ПОЛ»

2) Ставати босими ногами на теплу поверхню підлоги значно приємніше, ніж на холодну. Лікарі не радять ходити босоніж по холодній підлозі, особливо кахлях (кам’яній підлозі).

3) Джерелом теплової енергії «ТЕРМО ПОЛ» може бути тепло від різних джерел: сонячні колектори, теплові насоси, різновиди нагрівачів і котлів, а також централізована система опалення.

«ТЕРМО ПОЛ» — КОМФОРТ І ТЕПЛО У ВАШОМУ ДОМІ

В Україні існує декілька видів систем підігріву підлог, проте теплі підлоги від компанії «ТЕРМО ПОЛ» мають кілька переваг, зокрема, ціна, час встановлення, простота монтажу (без «мокрих процесів» та будівельного пилу), довговічність. Розглянемо порівняння за трьома видами теплої підлоги:

ПОРІВНЯННЯ ЦІНИ ЗА ТРЬОМА ВИДАМИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Перевага

системи “ТЕРМО ПОЛ”

Комфорт в процесі експлуатації

відсутність інертності

Легкість конструкції

до 10 разів легше бетонної стяжки

Енергоефективність

Теплопередача вище аналогів

Високоякісні матеріали

які пройшли сертифікацію

Швидкий монтаж

за один день

Відсутність брудних робіт

без цементної стяжки

Гарантія 50 років

гарантія від виробника

Економія на опаленні

щоденна економія до 30%

Як бачимо, «ТЕРМО ПОЛ» є переконливим раціональним варіантом вибору підігріву підлоги і приміщення загалом. Розглянемо теплу підлогу і структуру покриття нашої системи:

ТЕПЛА ПІДЛОГА ВОДЯНА – СТРУКТУРА

  На «чорнову підлогу» послідовно укладають:

 • Пінополістирольні плити(4) із попередньо зробленими них пазами(каналами) під «тепловий відбивач» і «трубу водяної підлоги», позаяк пінополістирол є відмінним теплоізоляційним матеріалом, який попереджає втрати тепла донизу.
 • Наступними укладають фрагменти теплового відбивача(3), в яких здійснюється монтаж «труб»(5).
 • Все це накривається «верхнім шаром», який складається з «підкладки»(2) та «фінішного покриття»( ламінату, ковроліну, кахлів, паркетної дошки, паркету).

За показниками «ціна-якість», енергоефективністю, екологічністю та довговічністю «ТЕРМО ПОЛ» є відмінною системою опалення приміщень.
На сьогоднішній день в Україні тепла водяна підлога, виготовлена за нашою технологією, вже дарує тепло і комфорт багатьом людям в холодні дні.

Ви можете власноруч легко встановити теплу підлогу бо «ТЕРМО ПОЛ» надзвичайно проста у монтажі і демонтажі (якщо необхідно змінити планування приміщення), позбавлена неприємного будівельного пороху.

Теплый пол

Комплект теплої підлоги містить

ТЕПЛА ПІДЛОГА У КВАРТИРІ

Виконуємо Індивідуальні Проекти з монтажу теплих водяних підлог для квартир, будинків та офісних приміщень будь-якої складності, для систем з індивідуальним і централізованим опаленням. Ви отримаєте консультацію нашого спеціаліста з питань використання системи «ТЕРМО ПОЛ» у вашій квартирі. Ми розуміємо з якими складнощами ви можете зіткнутися, при правильному підборі системи опалення, і готові взяти на себе вирішення на всіх етапах.

Нам важливо, якісно і професійно виконати свою роботу, щоб нас запам’ятали і зверталися знову і рекомендували друзям.

Наше виробництво знаходиться в Києві, відправлення комплектуючих матеріалів здійснюється по всій Україні. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, гарантія виробника на які 50 років. Ми надаємо безкоштовну консультацію.

Як ми працюємо

 1. Заявка через сайт або дзвінок
 2. Безкоштовний розрахунок вартості
 3. Укладання договору
 4. Виробництво системи
 5. Монтаж системи у вас на об'єкті

КРАЩІ ЦІНИ НА «ТЕРМО ПОЛ»

Як виробники ми гарантуємо вигідні ціни на теплу підлогу, а також спеціальні умови для наших партнерів.

стандарт

720 грн./м2

преміум

820 грн./м2

монтаж

200 грн./м2

Наших нових партнерів порадують, безумовно, умови співробітництва. Спеціальна система знижок забезпечує індивідуальний підхід в роботі з кожним партнером.

Для будівельних і торгівельних компаній у нас діють гнучкі системи знижок. Існують особливі умови для архітекторів, дизайнерів і ремонтно-будівельних бригад.

Уклавши з нами договір

розробка проекту безкоштовно

Термо Пол
 • * Для отримання знижки потрібно підписатися на нашу сторінку FaceBook і поставити лайк. Після чого, всім підписчикам присвоюється унікальний промокод.
 • Drop files here or
  Accepted file types: gif, png, jpg, jpeg, pdf.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

«ТЕРМО ПОЛ» ПРОСЛУЖИТЬ ПОНАД 50 РОКІВ.

Якість системи «ТЕРМО ПОЛ» підтверджено такими сертифікатами

Сертификат Дисплей
ТУ
Декларация соответствия - теплые полы